MEANWELL - SD-200C-12 - Menič DC/DC 36-72V DC na 12V 200W 16.7A SD-200C-12
Výrobca:
MEAN WELL
Obj. čislo:
Part number:
SD-200C-12
Záruka:
24 mesiacov
Dostupnosť:
info na základe dopytu mailom
Tovar nie je skladom
Doručíme dňa: upresníme telefonicky
DC/DC menič napätia so širokým rozsahom vstupného napätia 36-72V DC.
Výstupné napätie 12V.
Výstupný výkon 200,4W.
Menič je ochránený proti skratu na výstupe, preťažení, prepätí a prehriatí.
Chladenie meniča je konvekciou.
Technické parametre:
Druh meniča: DC/DC
Výkon: 200.4W
Vstupné napätie: 36...72V
Výstupné napätie: 12V DC
Výstupný prúd: 16.7A
Druh krytu: 912H
Vonkajšie rozmery: 215x115x50mm
Hmotnosť: 1100g
Účinnosť: 84%
Pracovná teplota: -20...60°C
Ochrana: pred preťažením OPP, proti prehriatiu OTP, proti prepätiu OVP, protiskratové SCP
Izolačné napätie: 2kV