MEANWELL SD-200C-24 Menič DC/DC 36-72V DC na 24V 200W 8,4A SD-200C-24
Výrobca:
MEAN WELL
Obj. čislo:
Part number:
SD-200C-24
Záruka:
36 mesiacov
Dostupnosť:
info na základe dopytu mailom
Tovar nie je skladom
Doručíme dňa: upresníme telefonicky
DC/DC menič napätia so širokým rozsahom vstupného napätia 36-72V DC.
Výstupné napätie je nastaviteľné v rozsahu 23-30V DC s presnosťou +-1%.
Výstupný výkon 201,6W, 8,4A.
Menič je ochránený proti skratu na výstupe, preťažení, prepätí a prehriatí.
Chladenie meniča je konvekciou.
• Výstupné napätie: 24V
• Výstupný prúd: 0-8,4A
• Výkon: 201,6W
• Zvlnenie 150mVp-p
• Nastavenie výstupného napätia: 23-30V
• Vstupné napätie: 36-72V DC
• Účinnosť: 86%
• Ochrana proti preťaženiu: 105-135%
• Ochrana proti prepätiu: 31,5-37,5V
• Ochrana proti prehriatiu: 95°+-5°C
• Hmotnosť: 1,1kg
• Rozmery: 215/115/50mm
Technické parametre:
Typ prevodníka DC/DC
Výkon 201.6W
Vstupné napätie 36...72V
Výstupné napätie 24V DC
Výstupný prúd 8.4A
Druh krytu 912H
Vonkajšie rozmery 215 x 115 x 50mm
Hmotnosť 1100g
Účinnosť 86%
Pracovná teplota -20...60°C
Ochrana proti preťaženiu, proti prehriatiu, nárast napätia, proti skratu
Izolačné napätie 2kV