MEANWELL - SDR-240-24 - Priemyselný napájací spínaný zdroj 24V 240W na DIN SDR-240-24
Výrobca:
MEAN WELL
Obj. čislo:
Part number:
SDR-240-24
Záruka:
24 mesiacov
Dostupnosť:
info na základe dopytu mailom
Tovar nie je skladom
Doručíme dňa: upresníme telefonicky
Priemyselný napájací zdroj 24V 240W značky MeanWell na DIN lištu.
Typ zdroja spínaný
Výkon 240W
Výstupné napätie 24V DC, 24...28V DC
Výstupný prúd 10A
Napájacie napätie 88...264V AC, 124...370V DC
Elektrické pripojenie svorkovnice
Montáž DIN
Vonkajšie rozmery 63 x 125.2 x 113.5mm
Hmotnosť 1.03kg
Počet výstupov 1
Pracovná teplota -25...70°C
Ochrana proti preťaženiu, proti prehriatiu, prepätiu, proti skratu
Účinnosť 94%
Vlastnosti zdrojov/meničov menovitých parametrov dosahuje pri plnom zaťažení
Séria SDR-240
Druh krytu 979A