Menič napätia Carspa CAR1.6KU-12, 12V / 230V + USB 1600W modifikovaná sinus CAR1.6KU-12
Výrobca:
CARSPA
Obj. čislo:
Part number:
CAR1.6KU-12
Záruka:
24 mesiacov
Dostupnosť:
info na základe dopytu mailom
Tovar nie je skladom
Doručíme dňa: upresníme telefonicky
Vlastnosti produktu:
· Kompaktná konštrukcia krytu, vysoká účinnosť
· Je navrhnutý tak, aby poskytoval kvalitný výkon, jednoduché použitie a spoľahlivosť
· Upozornenie pri nízkej kapacite batérie
· Vypnutie pri preťažení
Funkcia ochrany:
· Nízke napätie: alarm a vypnutie
· Ochrana proti prepätiu
· Ochrana proti preťaženiu
· Teplotná ochrana
· Ochrana proti skratu
· Ochrana proti prepólovaniu
· Hladký štart
· Auto.reset
· Uzemnenie ochrany
Technické parametre:
-Rozmery: 323 × 208 × 77mm
-Váha: 3,1 kg
-USB-ÁNO
-12V / 230V
Výstup 1600W trvalo, 3200W špička
-modifikovaná sínusoida
Pozor, pri výbere meniča berte do úvahy špičkové odbery, ktoré má väčšina spotrebičov a ktoré môžu násobne prekračovať jeho menovitý odber z typového štítku. Jedná sa predovšetkým o elektromotory a zariadení napájané spínanými zdrojmi. Príklady z praxe: Motor s menovitým výkonom 300W rozbehne až menič s menovitým výkonom 1000w. Ani 600W model s funkciou soft-start nestačí. Notebook, LCD televízory a Satelitný prijímač spolu s odberom cca 150W nedokážu naštartovať na 300w menič, pretože pri všetkých po zapnutí prebieha nabíjanie kondenzátorov vo spínaných zdrojoch, bolo treba pripájať postupne.