Menič napätia Carspa CAR1.6KU-24 24V / 230V + USB 1600W, modifikovaná sinus CAR1.6KU-24
Výrobca:
CARSPA
Obj. čislo:
Part number:
CAR1.6KU-24
Záruka:
24 mesiacov
Dostupnosť:
info na základe dopytu mailom
Tovar nie je skladom
Doručíme dňa: upresníme telefonicky
Vlastnosti produktu:
· Kompaktná konštrukcia krytu, vysoká účinnosť
· Je navrhnutý tak, aby poskytoval kvalitný výkon, jednoduché použitie a spoľahlivosť
· Upozornenie pri nízkej kapacite batérie
· Vypnutie pri preťažení
Funkcia ochrany:
· Nízke napätie: alarm a vypnutie
· Ochrana proti prepätiu
· Ochrana proti preťaženiu
· Teplotná ochrana
· Ochrana proti skratu
· Ochrana proti prepólovaniu
· Hladký štart
· Auto.reset
· Uzemnenie ochrany
Technické parametre:
-Rozmery: 323 × 208 × 77mm
-Váha: 3,1 kg
-USB-ÁNO
-24V / 230V
Výstup 1600W trvalo, 3200W špička
-modifikovaná sínusoida
Parametre
Hmotnosť3,604 kg
Recenzie Menič napätia Carspa CAR1.6KU-24 24V / 230V + USB 1600W, modifikovaná sinus CAR1.6KU-24
100%