Menič napätia Carspa CAR600U-122 12V / 230V + USB 600W, modifikovaná sinus CAR600U-122
Výrobca:
CARSPA
Obj. čislo:
Part number:
CAR600U-122
Záruka:
24 mesiacov
Dostupnosť:
Tovar je skladom
Tovar je skladom ?
Vlastnosti produktu:
· Kompaktný, ľahký a vysoko účinná konštrukcia krytu
· Je navrhnutý tak, aby poskytoval kvalitný výkon, jednoduché použitie a spoľahlivosť
· Upozornenie pri nízkej kapacite batérie
· Vypnutie pri preťažení
- DC konektor a káble pre cigaretovú zástrčku v autách
- Funkcia automatického reštartu
Funkcia ochrany:
· Nízke napätie: alarm a vypnutie
· Ochrana proti prepätiu
· Ochrana proti preťaženiu
· Teplotná ochrana
· Ochrana proti skratu
· Ochrana proti prepólovaniu
· Hladký štart
· Auto.reset
· Uzemnenie ochrany
Technické parametre:
- Rozmery: 235 × 102 × 55.5mm (DxŠxV)
- Váha: 835 g
- USB-ANO (5V500mA)
- 12V / 230V
- Výstup 600W trvale, 1200W špička
- Výstupná frekvencia: 50 / 60Hz ± 3
- Certifikácia: CE-EMC / LVD, RoHS, E-mark
- modifikovaná sínusoida
Parametre
Hmotnosť1,2 kg
Recenzie Menič napätia Carspa CAR600U-122 12V / 230V + USB 600W, modifikovaná sinus CAR600U-122
90%