Menič napätia Carspa P3000-12 12V / 230V + USB 3000W, čistá sínusoida P3000U-122
Výrobca:
CARSPA
Obj. čislo:
Part number:
P3000U-122
Záruka:
24 mesiacov
Dostupnosť:
info na základe dopytu mailom
Tovar nie je skladom
Doručíme dňa: upresníme telefonicky
Vlastnosti produktu:
· Uzemnenie ochrany
· Hladký štart: hladký start-up zo spotrebičov.
· Čisté sínusové výstupné napätie: čistý výkon pre citlivé záťaže.
· Chladiaci ventilátor v meniči je tepelne aktivovaný, automaticky sa vypne ak sa menič ochladí.
· Dva LED indikátory na prednom paneli zobrazujú pracovné a poruchový stav.
Funkcia ochrany:
· Nízke napätie: alarm a vypnutie
· Ochrana proti prepätiu
· Ochrana proti preťaženiu
· Teplotná ochrana
· Ochrana proti skratu
· Ochrana proti prepólovaniu
· Hladký štart
· Auto.reset
· Uzemnenie ochrany
Technické parametre:
-Rozmery: 405 × 230 × 108mm
-Váha: 7 kg
-USB-ÁNO
-12V / 230V
Výstup 3000W trvalo, 6000W špička