Menič napätia Carspa PID400 12V / 230V + USB 400W, modifikovaná sínus, digitálny display PID400-122
Výrobca:
CARSPA
Obj. čislo:
Part number:
PID400-122
Záruka:
24 mesiacov
Dostupnosť:
Tovar je skladom
Tovar je skladom ?
vlastnosti:
• Kryt z materiálov ABS
• 12V DC vstup
• USB výstup: 5V 500mA
• Je možné použiť ako v aute tak v lietadle
• Zelená LED pre Power & červená LED kontrolka poruchy
• Výstupné zásuvka C, E, F, G, H, I typ voliteľný
• Manuálne zapínanie ovládacieho tlačidla meniče ON / OFF
• Ochrany: nízke napätie, prepätiu, preťaženiu, prehriatiu, skratu, prepólovaniu
• CE-LVD / EMC, RoHS, E-mark certifikácie.
• LED digitálny displej:
Vstupné napätie (V)
Výstupný výkon (W)
Stavy ochrany:
Technické údaje:
Maximálny špičkový výkon: 800W (niekoľko sekúnd),
maximálny stály výkon: 400W,
vstupné napätie: 12V,
výstupné napätie: 230V,
tvar výstupnej krivky: modifikovaná sínus,
Rozmery 195 x 102 x 55.5 mm,
USB výstup 5V (max. 500mA),