Menič napätia Carspa UPS1000-12 12V / 230V 1000W s nabíjačkou 12V / 10A a funkcií UPS UPS1000-122
Výrobca:
CARSPA
Obj. čislo:
Part number:
UPS1000-122
Záruka:
24 mesiacov
Dostupnosť:
Tovar je skladom
Tovar je skladom ?
Vlastnosti produktu:
· Ultra-rýchly prenos Relé: zníženie doby prenosu
· LIT: Nízka interferencie technológia
· Automatické 3 fázy internej nabíjačky batérií
· Doba prenosu: <10 ms
· Rozhodnite sa pre svoju vlastnú AC dobu zálohovania výberom rôznych batérií!
Funkcia ochrany:
· Nízke napätie: alarm a vypnutie
· Ochrana proti prepätiu
· Ochrana proti preťaženiu
· Teplotná ochrana
· Ochrana proti skratu
· Ochrana proti prepólovaniu
· Hladký štart
· Auto.reset
· Uzemnenie ochrany
Technické parametre:
-Rozmery: 310 x 210 x 65 mm
-Váha: 2,8 kg
-12V / 230V
Výstup 1000W trvalo, 2000W špička