Menič napätia Carspa UPS600-12 12V / 230V 600W s nabíjačkou 12V / 10A a funkciou UPS UPS600-122
Výrobca:
CARSPA
Obj. čislo:
Part number:
UPS600-122
Záruka:
24 mesiacov
Dostupnosť:
info na základe dopytu mailom
Tovar nie je skladom
Doručíme dňa: upresníme telefonicky
Vlastnosti produktu:
· České zásuvky
· Ultra-rýchly prenos Relé: <8 ms
· LIT: Nízka interferencie technológia
· Automatické 3 fázové dobíjanie internej nabíjačky batérií
· USB port: 5V 500mA
· Rozhodnite sa pre svoju vlastnú AC dobu zálohovania výberom rôznych batérií!
Funkcia ochrany:
· Nízke napätie: alarm a vypnutie
· Ochrana proti prepätiu
· Ochrana proti preťaženiu
· Teplotná ochrana
· Ochrana proti skratu
· Ochrana proti prepólovaniu
· Mäkký štart
· Auto.reset
· Uzemnenie ochrany
Technické parametre:
-Rozmery: 330 x 150 x 58mm
-Váha: 2,1 kg
-USB-ÁNO
-12V / 230V
Výstup 600W trvale, 1200W špička