MikroTik G1483-0600WNB, Hot Swap 54.5V 10.35A náhradný zdroj pre CRS320-8P-8B-4S+RM G1483-0600WNB
Výrobca:
MIKROTIK
Obj. čislo:
Part number:
G1483-0600WNB
Záruka:
24 mesiacov
Dostupnosť:
Tovar je skladom
Tovar je skladom ?
G1483-0600WNB
Hot-swap 54,5V 10,35A 600W napájací zdroj pre switch CRS320-8P-8B-4S+RM PoE++.
Switch je dodávaný s jedným 600W PSU a rozširujúcim slotom pre druhý PSU, ktorý môže zvýšiť celkový výstupný výkon až na 1150 Wattov, až 90 Wattov na PoE++ port.