MikroTik Pár SingleMode SFP modulov 1.25G (80km) S-4554LC80D

Výrobca:
MIKROTIK
Obj. čislo:
517000475
Part number:
S-4554LC80D
Záruka:
24 mesiacov
Dostupnosť:
info na základe dopytu mailom

81,65 € s DPH / ks 68,04 € bez DPH / ks

+ -

Tovar nie je skladom

Doručíme dňa: upresníme telefonicky

MikroTik Pár SingleMode SFP modulov 1.25G (80km) S-4554LC80D

Pár Single Mode 1.25G SFP modulov s vysokým rozsahom prevádzkových teplôt (-40C..+85C) a dosahom až 80km:

1. modul: S-45LC80D 1.25G SM 80km TX 1490nm/ RX 1550nm, Single LC connector
2. modul: S-54LC80D 1.25G SM 80km TX 1550nm / RX 1490nm,Single LC connector

Kompatibilný s:
RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD,
RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1016-12G-BU, CCR1016-12G a CCR1036-12G-4

Parametre

Hmotnosť0,042 kg