Nabíjacia batéria 18650 Panasonic 3500mAh 3,6 V Li-Ion - s elektronickou ochranou, vhodné pre svietidlá SEL18650-35
Výrobca:
AVACOM
Obj. čislo:
Part number:
SEL18650-35
Záruka:
24 mesiacov
Dostupnosť:
Tovar je skladom
Tovar je skladom ?
priemer 18,65 mm, výška 71,7 mm, 48 g, CAP 5
Nabíjací akumulátor 18650 s ochrannou elektronikou vhodné napr. pre svietidlá. Max. vybíjací prúd 6,5A.
Parametre ochranného obvodu:
Reakčná doba na medzné parametre nabíjania: 1.0+-0.5 s
Ochrana proti podvybitiu: 3.0+-0.10V
Reakčná doba na medzné parametre vybíjania: 1.0+-0.5 s
Maximálne krátkodobé (IEC) prúdové zaťaženie: 8-12A
Maximálne dlhodobé prúdové zaťaženie: 4-6A
Oneskorenie detekcie skratu: 18ms max
Spotreba elektroniky (napätie článku 3.5V): 10uA max
Spotreba elektroniky (napätie článku 1.8V): 1uA max
Vnútorný odpor elektroniky: menej ako 150mOhm max