Nabíjačka Natec GRAYLING 65W USB-C pre notebooky, tablety, smartfóny NZU-2034

Výrobca:
NATEC
Obj. čislo:
23100000570
Part number:
NZU-2034
Záruka:
24 mesiacov
Dostupnosť:
Tovar je skladom

30,45 € s DPH / ks 25,38 € bez DPH / ks

+ -

Tovar je skladom ?

Nabíjačka Natec GRAYLING 65W USB-C pre notebooky, tablety, smartfóny NZU-2034

Objavte výhody napájacieho zdroja Natec Grayling

Oceňte výhody rýchleho nabíjania s Natec Grayling - malým napájacím adaptérom USB-C s maximálnym výkonom 65 W, ktorý vám umožní bezpečne dobíjať batériu notebooku. To všetko vďaka automatickému prispôsobeniu parametrov nabíjania zariadenia, viacúrovňovému zabezpečeniu a odolnej konštrukcii, ktorú si môžete úspešne vziať na cesty.

Rýchle nabíjanie ako nikdy predtým

Napájací zdroj Natec Grayling podporuje štandard Power Delivery, ktorého vstupné napätie sa pohybuje v rozmedzí 110 až 240 V, zatiaľ čo výstupné napätie je 5 až 20 V. Kompatibilita? S tou si nemusíte robiť starosti. So zdrojom Natec Grayling ľahko doplníte energiu nielen svojmu notebooku, ale aj akémukoľvek inému zariadeniu s portom USB-C. Navyše budete zariadenie podporujúce štandard Power Delivery nabíjať niekoľkonásobne rýchlejšie ako predtým. Ušetrite čas s Natec Grayling.

Inteligentné nabíjanie

Chápeme význam bezpečnosti zariadenia a uisťujeme vás, že s nabíjačkou Natec Grayling nehrozia počas nabíjania žiadne riziká. Zdroj automaticky vyberá parametre nabíjania, ktoré sú vhodné pre pripojené zariadenie, a zaisťuje tak rýchle a bezpečné doplňovanie energie. Táto funkcia navyše zaisťuje úplnú univerzálnosť a kompatibilitu prakticky s akýmkoľvek zariadením, ktoré má port USB-C na nabíjanie.

Už sme spomenuli bezpečnosť?

Aj keď je automatická voľba parametrov nabíjania prínosná, uvedomujeme si dôležitosť implementácie ďalších, viacúrovňových bezpečnostných systémov. Napájací zdroj Natec Grayling poskytuje ochranu proti preťaženiu (OL), vysokému napätiu a prúdu (OV a OC), skratu (SC) a prehriatiu (OT), čím zaisťuje bezpečnosť vašich zariadení počas procesu nabíjania.

Elegantný a kompaktný

Natec Grayling je stelesnením minimalizmu vďaka svojmu elegantnému čiernemu prevedeniu, malým rozmerom (95 x 55 x 25 mm) a nízkej hmotnosti (255 gramov), takže ho možno ľahko prenášať prakticky kamkoľvek. Či už ste vo vlaku alebo na dôležitom jednaní v konferenčnej miestnosti, môžete pohodlne nabíjať svoje zariadenia. Proces nabíjania ďalej uľahčuje celková dĺžka káblov 270 cm, ktorá poskytuje väčšie pohodlie a rýchlosť nabíjania.

Špecifikácia:

Výkon: 65 W
Rozsah vstupnej frekvencie: 50 - 60 Hz
Rozsah prijateľného výstupného napätia: 5 - 20 V
Účinnosť: 90 %
Ochrany:
SCP
OVP
OTP
OPP
OCP
Technológia nabíjania: Dodávka energie
Kompatibilita: Univerzálna
Rozsah vstupného napätia: 110 - 240 V
Hmotnosť: 255 g
Pracovný signál: LED
Typ zástrčky: USB-C
Farba: Čierna
Dĺžka kábla: 270 cm
Dĺžka: 95 mm
Šírka: 55 mm
Výška: 25 mm
Dodávané príslušenstvo: Užívateľská príručka
Maximálny prúd: 3.25 A
Konštrukcia: Štandardné

Parametre

Hmotnosť0,322 kg