Natec multifunkčný adaptér Fowler MINI USB-C PD, USB 3.0, HDMI 4K NMP-1607

Výrobca:
NATEC
Obj. čislo:
23100000466
Part number:
NMP-1607
Záruka:
24 mesiacov
Doba dodania:
doručenie kuriérom DPD 24-48hod.

16,20 € s DPH / ks 13,50 € bez DPH / ks

+ -

Tovar je skladom

Prepravné už od 2,30 €

Tel. objednávky: 0948 979 979

Natec multifunkčný adaptér Fowler MINI USB-C PD, USB 3.0, HDMI 4K NMP-1607

Natec MultiPort Fowler MINI je nenahraditeľný nástroj pre moderné notebooky, tablety a smartphony s portom USB-C. Ide o jeden port USB-C transformovaný pre vás na 3 najužitočnejší porty. Adaptér rozširuje možnosti vašich zariadení a umožňuje vám využívať rozšáířené možnosti.

NAJVYŠŠÍ KVALITA VIDEA S HDMI 4K.

Natec Fowler MINI je vybavený moderným portom HDMI, ktorý podporuje prenos videa vo vysokom rozlíšení vrátane 4K s frekvenciou 30 Hz. Multiport vám tak zaistí najlepšiu kvalitu multimédií na veľkej obrazovke bez ohľadu na to, aké zariadenie používate.

NECHAJTE SI NABÍJACÍ PORT USB-C

Vďaka vstavanému portu USB-C môžete neobmedzene nabíjať svoj notebook s výkonom až 60 W a pritom využívať ďalšie možnosti MultiPort. Teraz si môžete užívať plnú funkčnosť svojho zariadenia po celej hodiny, pretože viete, že váš nabíjací port zostáva neobsadený.

Premení váš TELEFÓN V POČÍTAČ

Vďaka adaptéru Natec Fowler budete môcť naplno využiť potenciál svojho smartphonu. V prípade zariadení podporujúcich DEX, Huawei EMUI Desktop alebo PC Mode môžete pripojiť myš a klávesnicu a používať smartphone ako štandardné PC.

FUNKČNÉ PORT USB 3.0

Natec Fowler MINI vám poskytuje plnú funkčnosť a slobodu pripojiť vaše zariadenie ku všetkému, čo potrebujete. Vďaka rýchlemu portu USB 3.0 môžete pripojiť svoju pamäťovú kartu, myš, klávesnicu a ďalšie periférne zariadenia pomocou klasickej a stále populárne zástrčky USB.

EXKLUZÍVNE DESIGN

Vaše najnovšie zariadenia vybavené portom USB-C určite vyzerá elegantne a šikovne. Natec Fowler MINI v tejto záležitosti nezostáva pozadu. Vytvorené pre rozšírenie funkčnostia vďaka pozoruhodnej kombinácii hliníka a čiernej navrhnuté na uspokojenie vašich očí.

ŠPIČKOVÉ MATERIÁLY

Okrem odolného hliníkového puzdra sú všetky vnútorné prvky, porty a zástrčka vyrobené z najkvalitnejších materiálov, ktoré nedajú priestor k žiadnym pochybnostiam. Skvelé spracovanie Natec Fowler MINI zaisťuje roky efektívneho používania.

Kompatibilný SE ... VŠETKÝM

Natec Fowler MINI je maximálne univerzálny a umožňuje vám využívať jeho možnosti s každým zariadením vybaveným portom USB-C. Navrhnuté pre prácu so stovkami zariadení, ako sú notebooky, ultrabooky, smartphony alebo tablety.

ŠPECIFIKÁCIA:

Počet portov USB typu A .: 1
Verzia USB: 3.0
Konektory: HDMI
USB typu A: USB typu C.
Rýchlosť prenosu dát: 0-5 000
Chipset: Nie
Maximálne rozlíšenie videa: 3840 x 2160 px
Dĺžka kábla: 11 cm
Prenosová rýchlosť: 5 Gbit / s
Aktívne rozbočovač: Nie
Materiál konektora: Nikel
Zdroj napájania: Nie
Zdroj napájania: USB-C
Podporované operačné systémy:
Android 4.2.2
MAC
Windows 7
Windows 7 64bit
Windows 8
Windows 8 64bit
Windows Vista
Windows Vista 64bit
windows XP
Windows 10
Windows 10 64bit
Farba: Šedá
Dĺžka: 59 mm
Šírka: 52 mm
Výška: 12 mm
Hmotnosť: 40 g

Parametre