OCRACK OCC-10-4U-SBK, Rozvádzač 4U, 280mm, 10" prevedenie, čierny, sklenené dvere
Výrobca:
CNS Network
Obj. čislo:
OCC-10-4U-S
Tovar nie je skladom
Doručíme dňa: upresníme telefonicky
Záruka: 24
Hmotnosť: 5.6 kg
Záruka: 24
Katalógové číslo: OCC-10-4U-SBK
Balenie: predné posúvne vertikálne lišty, zámok, 2x kľúče
Dvere: sklenené
Výška U: 4 U
Použitie: vnútorné
Farba rozvádzača: čierna
Prevedenie: 10" rackmount
Výška (mm): 215 mm
Šírka: 350 mm
Hĺbka (mm): 280 mm