PaintShop Pre 2021 EN Mini-Box PSP2021MLMBEU

Výrobca:
COREL
Dostupnosť tovaru:
Predaj skončil
Obj. čislo:
807100715
Part number:
PSP2021MLMBEU
Záruka:
2 roky

56,14 € s DPH / ks 46,78 € bez DPH / ks

PaintShop Pre 2021 EN Mini-Box PSP2021MLMBEU

Objavte svet plný kreatívnych možností, ktoré oživia vaše fotografie a grafické návrhy s PaintShop® Pre 2021. Vyskúšajte komplexnú, užívateľsky inšpirovanú sadu nástrojov, ktorá vám umožní ľahko upravovať, vylepšovať a opravovať fotografie pomocou exkluzívnych funkcií poháňaných umelou inteligenciou. Dokončite svoj obrazovo dokonalý príbeh radom nástrojov grafického dizajnu pre maľovanie alebo vkladanie textu, alebo kreslite a vytvárajte kompozity s viacerými vrstvami a maskami. Fotografické možnosti sú nekonečné s celým radom funkcií vytvorených pre všetky úrovne zručností a navrhnutých s viacerými pracovnými priestormi.

Vytvárajte grafické návrhy
Pracujte s intuitívnym textom, štetcami, textúrami, vzory, nástrojmi pre kreslenie a maľovanie a vytvárajte inšpiratívne vzory.

Spoľahnite sa na umelú inteligenciu
Preveďte veľká vylepšenie fotografií jediným kliknutím pomocou nástrojov poháňaných umelou inteligenciou a technológie strojového učenia.

Vyberte si z viac pracovných priestorov
PaintShop Pro je predovšetkým o výbere a prispôsobenie a ponúka niekoľko pracovných priestorov, ktoré si môžete prispôsobiť tak, aby fungovali čo najefektívnejšie.

Pridajte efekty
Experimentujte so stovkami kreatívnych filtrov a zábavných efektov, aby vaše fotografie boli osobné a originálne na zdieľanie a tlače.

Výkonné fotografické nástroje a funkcie
Spoľahnite sa na univerzálny rad profesionálnych nástrojov pre úpravy obrázkov, aby bol každý snímok tým najlepším.

Parametre