PD45S - Color LCD, 203 dpi PD45S0CE010000200
Výrobca:
HONEYWELL
Obj. čislo:
IMPD45S01U
Part number:
PD45S0CE010000200
Záruka:
12 mesiacov
Dostupnosť:
info na základe dopytu mailom
Tovar nie je skladom
Doručíme dňa: upresníme telefonicky
Model: Honeywell PD45S
Rozlíšenie: 203 DPI
Rýchlosť tlače: 50-250mm/s (2-10 ips)
Tlačové metódy:
*Thermal Transfer
*Direct Thermal
Napájanie: 100V AC to 240V AC
Rozmery: 249 x 270 x 438 mm (ŠxVxH)