PD45S - FullTouch, 203 dpi PD45S0FE010000200
Obj. čislo:
IMPD45S04U
Part number:
PD45S0FE010000200
Dostupnosť:
Tovar je skladom
Tovar je skladom ?
Model: Honeywell PD45S
Rozlíšenie: 203/300dpi podľa konfigurácie
*Direct Thermal
Napájanie: 100V AC to 240V AC
Rozmery: 249 x 270 x 438 mm (ŠxVxH)