PD45S - FullTouch, 300 dpi, LTS, rewinder, peel off PD45S0FE010020300
Obj. čislo:
IMPD45S08U
Part number:
PD45S0FE010020300
Dostupnosť:
Tovar je skladom
Tovar je skladom ?
Model: Honeywell PD45S
Rozlíšenie: 203/300dpi podľa konfigurácie
*Direct Thermal
Napájanie: 100V AC to 240V AC
Rozmery: 249 x 270 x 438 mm (ŠxVxH)