Playseat® Formula Intelligence Silver PFI.00238

Výrobca:
PLAYSEAT
Dostupnosť tovaru:
Predaj skončil
Obj. čislo:
922000521
Part number:
PFI.00238
Záruka:
24 mesiacov

2 998,80 € s DPH / ks 2 499 € bez DPH / ks

Playseat® Formula Intelligence Silver PFI.00238

Playseat® Formula Intelligence

Playseat® Formula Intelligence novo definuje formu simulácie a ponúka dokonalý závodné zážitok. Nový a pokročilý podvozok nepodlieha flexi a je navrhnutý tak, aby bol doteraz najrealistickejším a najautentickejším jednomiestnym pretekárskym sedadlom. Polohu sedadla je možné upraviť tak, aby pripomínala väčšinu jednomiestnych pretekárskych vozidiel. Vrátane, ale bez obmedzenia na: F1, IndyCar, Formula 2, Formula 3, Formula 4, Formula Ford, Formula Renault 2.0, LeMans a pozície sedadiel LMP1. Sedadlá sú kompatibilné s akýmikoľvek pretekárskymi volanty a pedále, ale odporúča sa používať profesionálne sady volantu a pedálov s priamym pohonom. V kombinácii so správnym volantom a pedálmi ponúka Playseat® Formula Intelligence originálny pocit monokoku a dokonalú kontrolu nad digitálnym svetom pretekanie.

Hlavné funkcie:
* Široká škála polôh sedadla; F1, IndyCar, Formula 2, Formula 3, Formula 4, Formula Ford, Formula Renault 2.0, LeMans LMP1 atď.
* Kompatibilný so všetkými sadami volantu a pedálov na trhu, vrátane všetkých špičkových volantov s priamym pohonom a profesionálne sady Sim Pedal
* Vhodné pre profesionálne školenie vodičov
* Vhodné pre použitie v súťaži eSports
* Plne nastaviteľný pre perfektnú polohu pri riadení
* Špičková kvalita podvozku, stabilita a pohodlie
* Jednoduchá montáž

Parametre