PM45 - FullTouch, 203 dpi PM45A10000000200
Výrobca:
HONEYWELL
Obj. čislo:
IMPM4500
Part number:
PM45A10000000200
Záruka:
12 mesiacov
Dostupnosť:
info na základe dopytu mailom
Tovar nie je skladom
Doručíme dňa: upresníme telefonicky
PHYSICAL CHARACTERISTICS
PM45:
L x H x W: 483 mm x 295 mm x 284 mm (19.0 in x 11.11.6 in x 11.2 in)
Weight: 13.2 kg (29.1lbs)
PM45c: L x H x W: 432 mm x 181 mm x 253 mm (17.0 in x 7.1 in x 10.0 in)
Weight: 12.6 kg (27.7 lbs)
PM45c with Mega Door
L x H x W: 500 mm x 245 mm x 253 mm (19.7 in x 9.6 in x 10.0 in)
Weight: 12.8 kg (28.0 lbs)
PM45/45C PRINT SPECIFICATIONS
Max.Width at 203 dpi: 108 mm (4.25 in)
Max.Width at 300 dpi: 105.7 mm (4.17 in)
Max.Width na 406 dpi: 104 (4.09 in)
Max.Width at 600 dpi: 105.6 mm (4.16 in)
Max.length pri 203 dpi: 4.8 m (189 in)
Max.length pri 300 dpi: 2.2m (85in)
Max.length pri 406 dpi: 1.2 m (47.2 in)
Max.length pri 600 dpi: 0.55m (22in)