Profil LED MICRO-ALU ,eloxovaný ,2m

Profil je využívaný predovšetkým na osvetlenie interiérov , napr. skriniek, schodísk, výkladov a pod. Vďaka výške len 6mm je možné ho ukryť v stenách, nábytkoch, a stiesnených priestoroch. Vo verzií IP65 je možné ho využiť pre osvetlenie vonkajších architektonických prvkov ako fasád, budov a záhrad. Ako ďalšie výhody možno spomenúť jednoduchú inštaláciu, nízku hmotnosť, priaznivú cenu alebo výborný odvod tepla.

Výrobca:
KlusLED
Obj. čislo:
FM010_2
Záruka:
2 roky

7,00 € s DPH 5,83 € bez DPH

+ -

Tovar je skladom

Prepravné už od 1,99 €

Tel. objednávky: 0948 979 979

Profil LED MICRO-ALU ,eloxovaný ,2m

Vlastnosti

Profil je vyrobený z vysoko kvalitného hliníka, kde je dostupný aj v eloxovanej verzií a lakovaných verziách: čierna RAL 9005 a biela RAL 9010.
Zdrojom svetla môže byť LED pásik so šírkou max. 10,8mm. Profil je možné využiť aj v exteriéri (po vhodnej úprave) kde bude odolný voči prachu, nečistotám a vode - IP67.

Inštalácia
Profil je možné pripevniť na podklad pomocou obojstrannej lepiacej pásky alebo pomocou inštalačných držiakov, ktoré umožňujú inštaláciu aj na povrchy ktoré niesú dokonale rovné.
Pri inštalácií profilu do sadro-kartónu je možné použiť špeciálne profilové pružiny PDS (00800). Taktiež je možné profil zavesiť na oceľové lanká s využitím napájacích záslepok MICRO.

 

Profil MICRO-ALU je určený pre budovanie nízkých, plochých, alebo malých svietidiel s univerzálnym použitím.

Parametre

Dĺžka profilu2m

Recenzie Profil LED MICRO-ALU ,eloxovaný ,2m

100%

1 recenzií užívateľov

1x

0x

0x

0x

0x

  • Dobrý výber, tovar skladom, rýchle dodanie tovaru