• Profil LED STEP ,eloxovaný ,2m

Profil LED STEP ,eloxovaný ,2m

Profil STEP chráni hrany schodov vyrobených z betónu, dreva, kameňa, alebo schodov pokrytých kobercom. Tento profil možno využiť pre osvetlenie hornej hrany (výstražné svetlo upozorňujúce na danú hranu schodu) alebo na osvetlenie celej spodnej plochy schodu.

Výrobca:
KlusLED
Obj. čislo:
STEP-2M-E
Záruka:
2 roky

56,00 € s DPH 46,67 € bez DPH

+ -

Tovar je skladom

Prepravné už od 2,10 €

Tel. objednávky: 0948 979 979

Profil LED STEP ,eloxovaný ,2m

 

Profil LED STEP je možne použiť vo variantách:

 

  1. bez osvetlenia
  2. s výstražným osvetlením – svetlo možno vidieť už z diaľky
  3. s osvetlením schodu – svetlo smerujúce priamo dole (LED pásik široký max. 10,8mm)
  4. s osvetlením oboch strán zároveň

 

Horná časť profilu je osadená dvoma protišmykovými pásmi. Profil samotný je pripevnený na schod pomocou vhodných skrutiek (podľa materiálu, z akého je vyrobený schod), kde hlavička skrutky je esteticky ukrytá pod protišmykovým pásom.

Druhy protišmykový pás slúži na ochranu LED pásiku a vedenie svetla od LED pásika. Pre osadenie protišmykových LED pásikov je vhodné využiť špeciálny nástroj na montáž.

 

Profil LED STEP je možné osadiť dvoma ukončijúcimi záslepkami (pravá, ľavá). Môžu byť osadené po nainštalovaná samotného profilu na schod.

Pri osádzaní profilu do 90° uhlov je vhodné využiť 90° profilovú záslepku LED STEP. Táto záslepka zabezpečí bezpečné a estetické zakončenie rohového spoju profilov.

 

Tento profil možno použiť v základnej verzií aj v exteriéri, avšak bez osvetlenia. V prípade, že je potrebné využiť osvetlenie v tomto profile v exteriéri, je nutné využiť vodeodolné LED pásiky (IP67) a vhodne zasilikónovať plochy kadiaľ môže ku LED pásiku preniknúť voda.

Konštrukcia profilu je stavaná na každodenné využitie schodov.

Dĺžka: 2m

typ: elexovaný

 

Parametre

Dĺžka profilu2m