PX45 - TT, 300 DPI, Eth, rewinder + lts PX45A00000020300
Výrobca:
HONEYWELL
Obj. čislo:
IMPX4503
Part number:
PX45A00000020300
Záruka:
12 mesiacov
Dostupnosť:
Tovar je skladom
Tovar je skladom ?
Model: Honeywell PX45
Rozlíšenie: 300 DPI
Rýchlosť tlače: 100–300mm/s (4–12 ips)
Tlačové metódy: Thermal Transfer
Pripojenie: Ethernet 10/100 Mbps
Napájanie: 100 - 240 V AC
Rozmery: 335 x 238 x 482 mm (ŠxVxH)