Rack nástenný Sensa 15U 600mm, dv.sklo, sivý SENSA-15U-66-11-G
Výrobca:
SOLARIX
Obj. čislo:
Part number:
Záruka:
24 mesiacov
Dostupnosť:
info na základe dopytu mailom
Tovar nie je skladom
Doručíme dňa: upresníme telefonicky
SENSA-15U-66-11-G: Rozvádzač nástenný SENSA 15U 600mm, dvere sklo, RAL 7035
Dvere sú osadené zámkom s dvoma kľúčmi a skrytými otočnými závesmi.
Technické parametre:
* Výška: 15U
* Výška: 756 mm
* Šírka: 600 mm
* Hĺbka: 600 mm
* Hmotnosť: 33 kg
* Farba: RAL 7035
konštrukcia:
* Plech sily 1,3mm, nosné lišty 1,5mm pozink