Samsung Flip II - 65 "wallmount WMN-WM65RXEN
Výrobca:
SAMSUNG
Obj. čislo:
Part number:
WMN-WM65RXEN
Záruka:
24 mesiacov
Dostupnosť:
Tovar je skladom
Tovar je skladom ?
Držiak na stenu Samsung neponúka rotačný režim.
* Standard VESA: 400 x 400 mm
* Kompatibilný s digitálnym flipchartom Samsung Flip 2 65 "(WM65R)
* Bez medzery na stenu
* 520 x 280,3 x 15,9 mm