Samsung micro SDXC 256GB PRO Plus + USB adaptér MB-MD256KB/WW

Výrobca:
SAMSUNG
Dostupnosť tovaru:
Predaj skončil
Obj. čislo:
2055180460
Part number:
MB-MD256KB/WW
Záruka:
100 mesiacov

35,20 € s DPH / ks 29,33 € bez DPH / ks

Samsung micro SDXC 256GB PRO Plus + USB adaptér MB-MD256KB/WW

Vaša nová pamäťová karta
Pre ešte akčnejší život. Nadštandardná rýchlosť zápisu a spoľahlivý výkon vám umožní zachytiť plynulá 4K videa1 vašim telefónom alebo dronom. Rozšírte úložisko vo svojom hernom zariadení alebo tablete a hrajte hry náročnejšie na výpočtový výkon. Navyše získajte vysokú rýchlosť a kapacitu na cestách, bez ohľadu na práve používané zariadenia.

Zachyťte ten správny moment
Snímajte viac, rýchlejšie av tej najlepšej kvalite. Ohromujúca sekvenčná rýchlosť čítania/zápisu U3, s triedou 10 až 160/120 MB/s vám umožní ľahko snímať a prenášať veľké množstvo fotografií. Videá s rozlíšením 4K zostávajú pri rýchlostiach UHS-I, V30. S hodnotením A2 uložíte ešte viac obľúbených aplikácií alebo hier.

Viac priestoru pre všetko, čo potrebujete
Už žiadne kompromisy. Obrovská kapacita 128 GB, 256 GB a 512 GB vám poskytne dostatok úložného priestoru. Snímajte toľko unikátnych záberov a fotografií vo vysokom rozlíšení, koľko len sami chcete. Okrem toho si vylepšíte všetky svoje obľúbené aplikácie alebo médiá. Teraz na to budete mať konečne priestor.

Vždy v bezpečí
6 spôsobov ochrany pre pokoj v duši. Karta PRO Plus je pripravená na všetky životné dobrodružstvá s ochranou proti vode, teplote, röntgenovému žiareniu, magnetizmu, pádom a opotrebovaniu. Vaše nenahraditeľné zážitky si zaslúžia spoľahlivú ochranu. To všetko navyše s unikátnou 10-ročnou zárukou.

Parametre

Hmotnosť0,02 kg