SFF In-Win CJ708 black, 8L, zdroj 265W 80+ Bronze CJ708.265PU3U2AHF
Výrobca:
IN WIN
Obj. čislo:
Part number:
CJ708.265PU3U2AHF
Záruka:
24 mesiacov
Dostupnosť:
Tovar je skladom
Tovar je skladom ?
InWin CJ708 8L SFF efektívne využíva svoje 8L kompaktné rozmery k podpore základnej dosky Micro-ATX, čo poskytuje flexibilitu integrátorom. Zahŕňa zabudovaný napájací zdroj Flex ATX 265W. Jeho štíhla veľkosť s pohotovostnou nízkou spotrebou energie a reguláciou otáčok ventilátora pre lepší výpočtovej zážitok.
* Jednoduchá integrácia
* Vynikajúci výkon
* Optimálny tepelný výkon
* Šikovný dizajn štruktúry interiéru
* Pozícia pre disky bez náradia a sloty PCI-E
* Štandardné napájací zdroj Flex ATX 265W
Model: CJ708
Typ: 8L SFF
Farba: Čierna
Rozmery: 305 x 95 x 276 mm
Maximálna veľkosť chladiča CPU: 45 mm
Maximálna dĺžka VGA karty: 251 mm
Počet rozširujúcich slotov: 4
Typ napájania: Flex ATX 265W
Podporuje základné dosky: Micro ATX, Mini-ITX
Externé vstupy a výstupy:
* USB 3.0 x 2
* USB 2.0 x 2
* HD Audio
Pole pre disková úložisko:
* 1 x Slim ODD (hrúbka 9,5 mm)
* 1 x 3,5 "/ 2,5" pevný disk
* 1 x 2,5 "pevný disk
Podpora pre prídavné chladenie:
* Predné: 80x80x15mm PWM ventilátor (do hrúbky 20mm)
zdroj:
* 265W
* AC Input: 100-240V
* Active PFC
* Single + 12V Output
* 40mm Cooling Fan
* ErP Lot 6 Compliant
* 81.5 x 150 x 40.5 mm
* 80 PLUS Bronze Certificated
Konektory zdroje:
* 1 x 24 Pin
* 1 x 4 + 4 Pin + 12V CPU