Stojan pre dvoch monitory Dell - MDS19 DELL-MDS19

Výrobca:
DELL
Obj. čislo:
D-M-482-BBCY
Part number:
482-BBCY
Záruka:
12 mesiacov
Dostupnosť:
Tovar je skladom

214,30 € s DPH / ks 178,58 € bez DPH / ks

+ -

Tovar je skladom ?

Stojan pre dvoch monitory Dell - MDS19 DELL-MDS19

Priestorovo úsporné, dvojitý stojan na monitory Dell - na MDS19 možno pripevniť až dva 27 "monitory, čo prináša zobrazovaciu plochu potrebnú pre maximálnu produktivitu. Tento stojan pre dvoch monitory bol navrhnutý so 30% menším množstvom potrebného miesta a väcší pozorovacie vzdialenosťou než u jeho predchodcu . vďaka tomu získate priestor pre písanie a referencnej materiály. Okrúhly slot pre správu kabeláže elegantne vedie káble skrze stojan, pozdĺž zakrivené tyce s úchytkami, vďaka ktorým zostávajú káble nedotknuté a skryté. Každý panel pre monitor je plne konfigurovateľný, čo umožnuje nastaviť výšku, sklon , otocenie a natočenia pre pohodlný pohľad. Inštalácia stojana bez nástrojov umožnuje ľahko pripevniť monitory Dell UltraSharp a monitory rady P pomocou rychloúchytu bez toho bolo potreba používať skrutky. Tiež sú podporujemonitory Dell rady E a iné 19 "až 27" monitory kompatibilný so štandardným stojanom VESA 100 x 100 mm.


Získajte čo najviac priestoru na stole a lepšie sledovacie vzdialenosť
Priestorovo úsporný, dvojitý stojan na monitory Dell - na MDS19 možno pripevniť až dva 27 "monitory, čo prináša zobrazovaciu plochu potrebnú pre maximálnu produktivitu. Stojan pre dvoch monitory Dell MDS19 bol navrhnutý so 30% menším množstvom potrebného miesta a väčšie pozorovacie vzdialenosťou než u jeho predchodca. Vďaka tomu získate priestor pre písanie a referenčné materiály aj lepšie pohodlie pri sledovaní

Elegantné pracovné stanice bez neporiadku
Starostlivo navrhnutý stojan má výbavu pre kabeláž, vďaka ktorej možno káble elegantne skryť. Usporiadajte káble a pretiahnite je skrz kruhový slot pre kabeláž v stojane. Káblové úchytky pozdĺž zakrivené tyče umožňujú elegantne skryť všetky káble.

Flexibilné nastavenie pre ideálne zobrazenie
Nastavte nezávisle oba monitory do ideálnej výšky a pozorovacieho uhla. Každý panel je možné zdvihnúť až o 130 mm (5 ") a možno ho otáčať o 90 ° v ľubovoľnom smere, čo ponúka zobrazenie na výšku pre jednoduchú navigáciu na webových stránkach aj posúvanie zvisle orientovaných aplikácií.

Jednoduchá inštalácia - bez náradia
Ľahko prichyťte panely bez použitia skrutiek či náradia počas inštalácie monitorov Dell UltraSharp alebo monitorov rady P pomocou rýchlospojky.

kompatibilita
Optimalizované pre monitory Dell UltraSharp a monitory radu P s rýchlospojkou Dell, monitory Dell radu E a 19 "až 27" monitorovej panely kompatibilný s držiakmi VESA.

obsah balenia
* Stojan pre dvoch monitory Dell MDS19
* Panely adaptéra VESA
* Dokumentácia

Parametre

Hmotnosť10,64 kg

Doplňujúce informácie

Úhlopříčkado 30"