Ubiquiti UACC-PSU-54V-1200W - uniFi Enterprise Hot-Swappable Power Module (1,200W) UACC-PSU-54V-1200W
Výrobca:
UBIQUITI ENTERPRISE
Obj. čislo:
5260723752-E
Part number:
UACC-PSU-54V-1200W
Záruka:
24 mesiacov
Dostupnosť:
info na základe dopytu mailom
Tovar nie je skladom
Doručíme dňa: upresníme telefonicky
UniFi Enterprise Hot-Swappable Power Module (1200W)
Funkcia
Vysoká spoľahlivosť a redundancia
*Podpora Hot-swap pre výmenu modulu za plného prevádzky bez prerušenia napájania
*Možnosť vytvorenia konfigurácie 1+1 pre maximálnu dostupnosť kritickej infraštruktúry
Vysoký výkon
*Celkový výstupný výkon 1000 W pri 100 - 120 V alebo 1200 W pri 200 - 240 V
*Vysoká účinnosť konverzie energie pre zníženie provozních nákladov
Prémiové spracovanie
*Kompaktný dizajn navrhnutý pre ľahké zasunutie do šasi kompatibilných zariadení
*Robustná rukoväť pre bezpečnú manipuláciu
Špecifikácia
ROZMERY A PREVEDENIE
*Rozmery: 196 × 52 × 40 mm
*Hmotnosť: 750 g / 1.65 lb
*Materiál krytu: SGCC ocel
HARDWARE
*Vstupný konektor: IEC C14
*Vstupné napätie: 100–240 V AC
*Vstupná frekvencia: 50/60 Hz
*Výstupné napätie: 54.5 V
*Výstupný preud: 18.35 A
*Max. výstupný výkon: 1200 W
PREVÁDZKOVÉ PODMIENKY
*Teplota: -10 až 45 °C
*Vlhkosť: 5–95 % (nekondenzujúca)