Voucher SledovaniTV na 3 mesiace ZADARMO

S nákupom multimediálneho zariadenia TESLA MediaBox XA400 získate automaticky voucher na aktiváciu internetovej televízie SledovaniTV. S tarifou Základ môžete sledovať cez 100 televíznych kanálov a to úplne ZADARMO na tri mesiace. K tomu navyše získate z filmotéky FilmBox OD 10 filmov podľa vlastného výberu. Stiahnite si aplikáciu SledovaniTV z Google Play a zvezte sa na vlne televíznej slobody. Pozor, pre využitie tejto akcie je nevyhnutná registrácia do 31. 7. 2022.

Čo je SledovaniTV?

Jedná sa o internetovú televíziu, ktorá ponúka množstvo výhod. Funguje na internete od akéhokoľvek poskytovateľa. Stačí si stiahnuť aplikáciu SledovaniTV z Google Play. Môžete tu sledovať programy v HD aj UHD kvalite, k dispozícii je na výber z viac ako 160 TV staníc.

Sledovanie na viacerých zariadeniach súčasne

Vládne u vás doma boj o tom, čo práve pobeží v TV? Pokiaľ si založíte účet, môžete SledovaniTV sledovať nielen na televízii, ale aj na počítači, v mobile alebo v tablete a to až na 4 zariadeniach súčasne. Ak pôjdete na dovolenku, nezúfajte. Sledovanie TV funguje nielen po celej Českej republike, ale aj vo všetkých štátoch Európskej únie.

Archív odvysielaných relácií

Sledovanie TV poskytuje nielen klasické vysielanie staníc, ale aj 7 denný archív. Pri kanáloch Českej televízie dokonca až 30 dní späť. Môžete sa tak pozrieť na programy, ktoré ste nestihli v čase, keď práve boli vysielané. Spätné pozeranie je navyše možné na všetkých kanáloch.

Nahrávanie relácií

Ak sa chcete k nejakému programu vrátiť, je k dispozícii až 120 hodín záznamu v cene.
 

Ako SledovaniTV objednať? Jednoducho.

    Vykonajte registráciu účtu.
    Aktivujte voucher cez https://sledovanitv.cz/voucher, pre aktiváciu budete potrebovať váš e-mail a vami zvolené heslo.
    Cez svoj účet na MediaBoxe TESLA XA400 si stiahnite aplikáciu SledovaniTV.
    Prihláste sa do aplikácie prostredníctvom prihlasovacích údajov - vami zadaný e-mail a vami určené heslo pre SledovaniTV.
    Celou inštaláciou vás prevedie jednoduchý návod, ktorý je uvedený v nastavení vášho účtu SledovaniTV pri požiadavke o pridanie ďalšieho zariadenia.
    Nenašli ste kód v balení alebo sa potrebujete na čokoľvek opýtať? Kontaktujte nás:
    Distribúcia Slovensko: skvoucher@tesla-electronics.eu.

Zobrazenie:
Nenašli sa žiadne produkty.