Hikvision

Značka Hikvision patrí medzi popredných svetových výrobcov kamier a zabezpečovacích systémov. Hlavnými piliermi spoločnosti Hikvison sú spoľahlivosť a kvalita. Spoločnosť preto prevádzkuje vlastné výrobné závody, v ktorých využíva tie najmodernejšie technologické postupy a špičkové výrobné linky. Produkty Hikvision sú preto naprieč celým svetom synonymom pre tie najkvalitnejšie bezpečnostné kamery. 

Ako hrdý Hikvision partner vám ponúkame profesionálny návrh a montáž kamerových systémov, ktoré sa postarajú o prefesionálnu ochranu vášho majetku. Kamery Hikvision sú charakteristické vysoko kvalitnými snímačmi, širokým zorným poľom a dobrou kvalitou zaznamenávaného obrazu ako cez deň, tak aj v noci. Dobre navrhnutý kamerový systém z vonkajších alebo vnútorných kamier vám preto poskytne maximálnu možnú ochranu. S kamerami a Hikvision videovrátnikom budete mať vždy dokonalý prehľad o tom, čo sa práve u vás doma deje. 

Ochrana majetku je oblasť, na ktorej sa šetriť rozhodne nevypláca. Doprajte si kvalitný kamerový systém od Hikvision a chráňte si všetko dôležité, čo máte doma. Radi vám pomôžeme s výberom, návrhom kamerového systému aj jeho montážou. Rozhodnutie zveriť ochranu svojho majetku profesionálom z Hacom a Hikvision a určite neoľutujete