Záložný zdroj MHPower MPU-1600-12, UPS, 1600W MPU-1600-12
Výrobca:
CARSPA
Obj. čislo:
Part number:
MPU-1600-12
Záruka:
24 mesiacov
Dostupnosť:
info na základe dopytu mailom
Tovar nie je skladom
Doručíme dňa: upresníme telefonicky
UPS MHPower MPU-1600 je ideálny ako záložný zdroj k obehovému čerpadlu, ako záložný zdroj ku kotlu alebo ako záložný zdroj ku krbovým kachliam. Vďaka čistej výstupnej sínusovej krivke a robustnému toroidnému transformátoru je však vhodný aj na zálohovanie mnohých ďalších zariadení ako sú napríklad domáce spotrebiče, elektrické náradie, nabíjačky, kompresory, čerpadlá, motory, elektropohony, kancelárska technika, televízna technika, telekomunikácie, servery, PC a ostatné zariadenie s napájaním až do 1600W nepretržitej prevádzky. Záložný zdroj je možné využiť napríklad aj ako UPS do karavanu. Najväčšou prednosťou tohto zdroja je možnosť pripojenia externej batérie (nie je súčasťou zariadenia), vďaka čomu je schopný napájať pripojené spotrebiče po dlhú dobu v závislosti na zvolenej kapacite batérie viď. tabuľka s orientačnou dobou zálohovania.
Vlastnosti:
Technické parametre:
Maximálny menovitý výkon: 1600W
Napätie batérie 12 V
Nabíjací prúd: 20 alebo 40 A (Voliteľné)
Nabíjacie napätie: 13,6V+/-0,3V
Limit pre signalizáciu nízkeho napätia: 10,9+-0,3V
Ochrana pri nízkom napätí: 10,2+-0,3V
Ochrana pri vysokom napätí: 16.5V ±0.5V
AC vstupná frekvencia: 45 Hz ~ 65 Hz
Čas prepnutia na zálohu: 4ms
Spotreba meniča bez záťaže: max. 20W
Rozsah výstupného napätia napäťového regulátora AVR: Z domácej siete 204 - 240 V, Menič 230 V (+ - 3%)
Frekvencia na výstupe UPS napätie 50 Hz (+ - 0,5 Hz)
Fyzické charakteristiky:
Prevádzková vlhkosť 10% RH ~ 90% RH
Prevádzková teplota 0 ~ 40 ° C
Rozmer produktu: 390 mm x 220 mm x 280 mm
Rozmery prepravného obalu: 460 mm x 280 mm x 345 mm
Hmotnosť produktu: 14,6 kg
Hmotnosť prepravného obalu: 0,9 kg
Hmotnosť celkom: 15,5 kg
Farba: čierna
Popis produktu:
Maximálny trvalý výkon 1600W
Integrovaný nabíjač 20/40 A max
Robustné celokovové prevedenie
Káble na pripojenie externého akumulátora 0,8m
Automatické prepnutie pri výpadku siete, automatické dobíjanie externého akumulátora
Odporúčaná kapacita batérie: 80-300Ah (batérie pod 160Ah odporúčame nabíjať nižším prúdom 20A)
Podporované batérie: GEL, AGM, klasické zaplavené
Nepodporované batérie: Li-on, Li-Pol, LiFePO atď.
Kompaktné rozmery
POZOR! Záložný zdroj (UPS) funguje iba vtedy, keď je pripojený k externej batérii. Nemal by byť používaný bez pripojenia batérie. Po pripojení akumulátora, zapojte hlavný napájací kábel do zásuvky (230V, 50 Hz) s uzemnením do siete. Na zadnej strane zdroja pripojíte zariadenie, ktoré chcete, aby fungovalo pri výpadku napájania. Postupujte podľa nasledujúceho poradia: pripojte batériu, pripojte hlavné napájanie a potom pripojte spotrebič (zariadenie) k záložnému zdroju (UPS). Pre zapnutie alebo vypnutie AC záťaže (zásuvok pre spotrebič), tak stlačte a podržte tlačidlo napájania (ON / OFF) po dobu cca 2 sekúnd.