Záložný zdroj MHPower MPU500-12, UPS, 500W, čistý sínus MPU-500-12
Výrobca:
CARSPA
Obj. čislo:
Part number:
MPU-500-12
Záruka:
24 mesiacov
Dostupnosť:
Tovar je skladom
Tovar je skladom ?
• Maximálny menovitý výkon: 500W
• Maximálna kapacita: 800VA
• Napätie batérie 12 V
• Nabíjací prúd 10 A
• Nabíjacie napätie: 13,8V +/- 0,5V
• AC vstupná frekvencia: 45 Hz ~ 65 Hz
• Rozsah výstupného napätia napäťového regulátora AVR: Z domácej siete 204 - 240 V, Menič 230 V (+ - 3%)
• Frekvencia na výstupe UPS napätie 50 Hz (+ - 0,5 Hz)
Fyzické charakteristiky:
• Prevádzková vlhkosť 10% RH ~ 90% RH
• Prevádzková teplota 0 ~ 40 ° C
• Rozmer produktu: 230 mm x 145 mm x 180 mm
• Rozmery prepravného obalu: 295 mm x 190 mm x 225 mm
• Hmotnosť produktu: 4,75 kg
• Hmotnosť prepravného obalu: 0,25 kg
• Hmotnosť celkom: 5 kg
• Farba: čierna
Popis produktu:
• Maximálny trvalý výkon 500W
• Integrovaný nabíjač 10A max
• Robustné celokovové prevedenie
• Káble na pripojenie externého akumulátora 0,8m
• Automatické prepnutie pri výpadku siete, automatické dobíjanie externého akumulátora
• Pre 12V externý akumulátor 50-150Ah
• Kompaktné rozmery
POZOR! Záložný zdroj (UPS) funguje iba vtedy, keď je pripojený k externej batérii. Nemal by byť používaný bez pripojenia batérie. Po pripojení akumulátora, zapojte hlavný napájací kábel do zásuvky (230V, 50 Hz) s uzemnením do siete. Na zadnej strane zdroja pripojíte zariadenie, ktoré chcete, aby fungovalo pri výpadku napájania. Postupujte podľa nasledujúceho poradia: pripojte batériu, pripojte hlavné napájanie a potom pripojte spotrebič (zariadenie) k záložnému zdroju (UPS). Pre zapnutie alebo vypnutie AC záťaže (zásuvok pre spotrebič), tak stlačte a podržte tlačidlo napájania (ON / OFF) po dobu cca 2 sekúnd.
Príklady použitia a doby zálohovania, vek batérie do dvoch rokov. :
Orientačná doba zálohy pre spotrebu 100W:
• záložný zdroj (UPS) s batériou 65 Ah bude pracovať 6,5 hodiny.
• záložný zdroj (UPS) s batériou 120 Ah bude pracovať 12 hodín.
• záložný zdroj (UPS) s batériou 150 Ah bude pracovať 15 hodín.
Orientačná doba zálohy pre spotrebu 200W:
• záložný zdroj (UPS) s batériou 65 Ah bude pracovať 3,25 hodiny.
• záložný zdroj (UPS) s batériou 120 Ah bude pracovať 6 hodín.
• záložný zdroj (UPS) s batériou 150 Ah bude pracovať 7,5 hodín.
Orientačná doba zálohy pre spotrebu 300W: