Akciový leták

Novinky

Blog

4 tipy ako tento rok dodržať novoročné predsavzatie

4 tipy ako tento rok dodržať novoročné predsavzatie

Nový rok sa nám podvedome spája so šancou na nový začiatok. Aj preto si mnohí dávajú rôzne novoročné predsavzatia. No kým počas prvých dní je motivácia k ich dodržiavaniu skutočne vysoká, s pribúdajúcimi dňami nového roka postupne klesá. Už v polovici januára mnoho ľudí nevie, ako dodržať predsavzatie, či dokonca už naň aj dávno zabudli. Pripravili sme pre vás kreatívne tipy, ako sa motivovať k dodržiavaniu najčastejších novoročných predsavzatí. Idete do toho s nami?
Vyberáme tlačiareň: Oplatí sa viac laserová alebo atramentová tlačiareň?

Vyberáme tlačiareň: Oplatí sa viac laserová alebo atramentová tlačiareň?

Tlačiareň dnes tvorí súčasť výbavy nielen každej kancelárie, ale aj mnohých domácností. Lámete si aj vy hlavu nad tým, či to bude laserová alebo atramentová tlačiareň? Výber tej pravej pre vás, závisí najmä od plánovaného využitia.
Čo robiť pri rôznych  problémoch so Skylink

Čo robiť pri rôznych problémoch so Skylink

Technické problémy občas nastanú aj pri tých najšpičkovejších zariadeniach. Náš servis satelitnej televízie Skylink je tu preto vždy pre vás. Väčšina chybových hlášok od Skylink má však jednoduché riešenie a nemusí si vyžadovať návštevu technika. Aby sme vám používanie vašej satelitnej televízie čo najviac zjednodušili, pripravili sme pre vás prehľad najčastejších problémov so Skylink satelitnou televíziou a ich riešenie.