Záruka Lenovo

Tablety Lenovo si každého získajú svojím moderným designom, perfektným displejom, fantastickým zvukom a vysokým výkonom, ktorý si poradí aj s najnáročnejšími aplikáciami. Nehody sa však stávajú veľmi často. Preto pri nákupe vybraných tabletov Lenovo získate balíček Lenovo ADP ONE.

 

Podmienky pre získanie Lenovo ADP ON záruky

Využite špeciálnu akciu, vďaka ktorej k vybraným tabletom Lenovo získate balíček Lenovo ADP ONE. Ak tablet neúmyselne zničíte - jeden krát vám ho opravíme alebo vymeníme za iný. Táto služba pokrýva neúmyselné poškodenie tabletu poliatím, nárazom, pádom z výšky maximálne 5 metrov či elektrickým napätím. Akcia sa vzťahuje len na vybrané modely tabletov, pri ktorých je uvedená služba Lenovo ADP ONE.

 

1. Nákup

  • Nakúpte tablet Lenovo v našej predajni alebo na e-shope www.hacom.sk.

2. Registrácia

3. Získanie záruky

  • Obdržíte certifikát na e-mailovú adresu uvedenú v registrácii.

 

Produkty, na ktoré vzťahuje záruka

 

 

 

 

Trendový tablet s podporou 5G pripojenia a výnimočne dlhou výdržou batérie, ktorá vám umožní byť v neustálom spojení s vašimi priateľmi bez ohľadu na to, kde sa momentálne nachádzate.

 

 

 

 

 

Multimediálny tablet, ktorý vám ponúka neuveriteľne plynulý zážitok z prezerania, sledovania i práce. S jasným a živým 11-palcovým displejom s 2K rozlíšením a štyrmi reproduktormi Dolby Atmos získate dokonalú zábavu pre celú rodinu.

 

 

Štýlový a výkonný tablet so 2K OLED displejom a štyrmi reproduktormi Dolby Atmos pre dokonalý multimediálny zážitok. S odnímateľnou klávesnicou a vynikajúcou výdržou batérie bude ideálnym spoločníkom pre prácu aj zábavu.

 

 

 

 

 

 

 

Výkonný tablet s OLED displejom s HDR10+ pre neuveriteľne realistický obraz a štyrmi reproduktormi JBL pre nádherný zvuk. Kreslenie perom, zápis poznámok i vynikajúci výkon si ihneď obľúbite.

 

 

 

 

 

 

Uplatnenie záruky

  • Predĺženú záruku Lenovo ADP ONE je potrebné registrovať do 14 dní od kúpy tabletu.