• Obal Dell Professional 15

Obal Dell Professional 15

Výrobca:
DELL
Obj. čislo:
D-N-460-BCFJ
Part number:
460-BCFJ
Záruka:
2 roky
Doba dodania:
doručenie kuriérom DPD 24-48hod.

34,92 € s DPH / ks 29,10 € bez DPH / ks

+ -

Tovar je skladom

Prepravné už od 2,10 €

Tel. objednávky: 0948 979 979

Obal Dell Professional 15

Obal Dell Professional 15 ochráni váš 15-palcový notebook všade, kam vás pracovné povinnosti zavedú. Vřesová sivá vonkajšia strana v profesionálnom štýle je tiež vodeodolná a ochráni tak notebook pred poveternostnými vplyvmi. Vnútro polstrovaný modrým francúzskym froté uchová notebook pevne v bezpečí. Notebook bezpečne prenášajte pomocou rukovätí na obale alebo si uvoľnite obe ruky pomocou odnímateľného nastaviteľného ramenného popruhu. Rýchly prístup ku všetkému dôležitému príslušenstva, ktoré je možné uložiť do priehradiek a vreciek vpredu, umožňujú zipsy s ergonomickými jazdcami.

Štýlová ochrana pre váš notebook na cestách
Uložte svoj 15-palcový notebook do štýlového obalu Dell Professional 15 a ochráňte dôležité príslušenstvo a elektroniku všade tam, kam vás pracovné povinnosti zavedú. Profesionálne elegantným tmavá Vřesová sivá vonkajšia strana a mäkko polstrovaný vnútro ochráni notebook pred poškriabaním a poškodením.

Ľahký a pohodlný dizajn
Tento ľahký a pohodlný obal umožňuje prenášanie pomocou rukoväťou, vďaka ktorým ho bezpečne udržíte v ruke. Alebo si môžete ruku uvoľniť pomocou odnímateľného nastaviteľného ramenného popruhu.

Materiály odolné voči poveternostným podmienkam chráni pred poškodením
Vřesová šedá vonkajšia strana je vodeodolná a chráni pred poškodením vodou všade, kam vás vaše povinnosti zavedú. Vnútro polstrovaný modrým francúzskym froté uchová notebook pevne v bezpečí.

Vynikajúca konštrukcia pre ľahkú prepravu
Predné priehradky a vrecká umožní uložiť dôležité príslušenstvo na dosah a zipsy s ergonomickými jazdcami uľahčí prístup k písacím potrebám alebo peňaženke. Na cestách môžete tento obal pomocou pohodlného popruhu zavesiť na kufor na kolieskach.

Vhodné pre 15-palcové notebooky
Do obalu Dell Professional 15 pohodlne uložíte až 15-palcová notebooky Dell a zaistíte im tak bezpečnú ochranu všade, kam vás pracovné povinnosti zavedú.

obsah balenia
* Obal Dell Professional 15

Parametre