Pinnacle Studio 24 Ultimate (box) SK Upgrade PNST24ULMLEU

Výrobca:
PINNACLE
Obj. čislo:
218002399860
Part number:
PNST24ULMLEUUPG
Záruka:
2 roky
Doba dodania:
doručenie kuriérom DPD 24-48hod.

62,74 € s DPH / ks 52,28 € bez DPH / ks

+ -

Tovar je skladom

Prepravné už od 1,99 €

Tel. objednávky: 0948 979 979

Pinnacle Studio 24 Ultimate (box) SK Upgrade PNST24ULMLEU

Pri objednaní je nutné uviesť dodávateľovi sériové číslo.

S výkonom, presnosťou a kontrolou v sade Pinnacle Studio ™ 24 Ultimate môžete strihať ako profesionál. Táto pokročilá sada pre strih videa je nabitá profesionálnymi nástrojmi a výkonnými ovládacími prvkami kľúčových snímok, ktoré vám pomôžu dosahovať neuveriteľných výsledkov. Premeňte svoje snímky s vylepšeným maskovaním videá a zvýraznite farby s kompletnou sadou ovládacích prvkov Color Grading. Môžete voľne strihať naprieč neobmedzeným počtom stôp a vytvárať vlastné skratky k nástrojom pre zjednodušenie najčastejšie používaných pracovných postupov. Využite vylepšené ovládanie kľúčových snímok k vytváraniu vlastných titulkov, užite si stoviek kreatívnych efektov a vytvárajte rôzne typy videa s nástrojmi pre strih záznamu z viacerých kamier, nahrávanie obrazovky, strih 360 ° videá a mnoho ďalšieho. So sadou Pinnacle Studio Ultimate sú možnosti neobmedzené.

Posuňte hranice práce s kľúčovými snímky s úplnou kontrolou.
Pinnacle Studio posúva hranice práce s kľúčovými snímky a ponúka najvyššiu úroveň presnosti a kontroly. Máte možnosť ovládať každý jednotlivý parameter efektu-pozícii, veľkosť, rotáciu, priehľadnosť, farbu a mnoho ďalšieho. Nič nie je nemožné -všetko možné upraviť a prispôsobiť. Pinnacle Studio vám nielen ponúka možnosť manipulácie s efektmi snímok po snímke, ale tiež úplnú slobodu pri ovládaní všetkých prvkov titulkov a grafiky pomocou parametrov Color Grading a maskovanie videa. S možnosťou kompletného prispôsobenia kľúčových snímok v softvéri Pinnacle Studio máte k dispozícii neobmedzený výkon a najvyššiu presnosť pre prevedenie vašej vízie do reality.

Zjednodušte pracovné postupy s časovou osou a prispôsobiteľným rozhrania.
Pinnacle Studio vám umožňuje prevziať kontrolu nad užívateľským rozhraním a prispôsobiť si ho tak, aby zodpovedalo vašim preferenciám. Môžete vytvárať vlastné skratky a bez problémov pracovať na jednej alebo viacerých obrazovkách. S efektívne možnosťou vnorenia klipov môžete zoskupovať klipy a používať efekty na celej sekcie videa naraz. Tieto vnorené klipy (čiastkové projekty) môžete ľahko uložiť a použiť ich v budúcich projektoch! Výkonné pracovné postupy umožňujú posunúť strih na novú úroveň. Môžete tiež využiť inteligentné nástroje pre zarovnanie na prichytenie videá a prekryvov na správne miesto naprieč neobmedzeným počtom stôp. Užite si s produktom Pinnacle Studio úplnú flexibilitu pracovnej plochy.

Prevratné možnosti strihu s výkonom maskovanie videa.
Nechajte sa vtiahnuť revolučným výkonom maskovanie videá s produktom Pinnacle Studio Ultimate. Preskúmajte nekonečné možnosti vrstvenie, vylepšovanie a špeciálnych efektov s vlastným maskovaním videa. Vďaka dynamickým ovládacím prvkom maskovanie môžete strihať, zoslabiť alebo zosilniť, vylepšiť a transformovať sekcie každej snímky samostatne. Dosiahnite neuveriteľných transformáciou -od odobratie rušivých objektov po použití špeciálnych efektov, ktoré sa snímok po snímku vyvíjajú. Ovládacie prvky maskovanie videa produktu Pinnacle Studio ponúkajú úplnú kontrolu nad strihom.

Popustite uzdu kreativite s komplexnou sadou výkonných ovládacích prvkov Color Grading.
Rozšírte svoje možnosti v oblasti farieb s komplexnou sadou profesionálnych ovládacích prvkov Color Grading produktu Pinnacle Studio Ultimate. Použite na videá profesionálne nástroje Color Grading sa zahrnutými profily LUT. Môžete dotvoriť náladu každej scény s ovládacími prvkami vyváženia bielej a tonálnych kriviek, zvýrazniť červenou u západu slnka alebo modrú farbu oceánu s nastavením sýtosti, rozjasniť a vylepšiť podexponovaná záznam a mnoho ďalšieho! Pinnacle Studio zahŕňa profesionálne nástroje Color Grading na dosiahnutie presných a ohromujúcich transformáciou farieb.

Pinnacle Studio ponúka profesionálny výkon bez profesionálnej cenovky.
Zamerajte sa na najjemnejšie detaily naprieč časovou osou a získajte úplnú kontrolu nad priechodmi a pohybom s presnými ovládacími prvkami kľúčovým snímků.Produkt Pinnacle Studio Ultimate je plný profesionálnych funkcií, ktoré by ste čakali od profesionálneho softvéru -ale za zlomok ceny. Posuňte svoje video projekty na novú úroveň s najmodernejšími nástrojmi, ako sú maskovanie videá, Color Grading, strih záznamu z viacerých kamier, záznam obrazovky a ďalšie. S presnosťou na snímku a neobmedzenými kreatívnymi možnosťami ponúka produkt Pinnacle Studio profesionálny výkon bez profesionálnej cenovky.

Užite si nástroje pre ľahký záznam videa a záznam obrazovky.
Pinnacle Studio uľahčuje tvorbu jedinečných a kreatívnych produkciou s viacerými kamerami. S funkciou MultiCam Capture Lite môžete pomocou jediného kliknutia nahrávať video z webovej kamery, systémový zvuk, zvuk mikrofónu a záznam obrazovky. S nástrojom pre strih záznamu z viacerých kamier Pinnacle tiež rozširuje možnosti pri projektoch s viacerými kamerami. Nechajte sa vtiahnuť týmto výkonným nástrojom pre strih až šiestich zdrojov a ľahko synchronizujte video a vyberte uhol, ktorý chcete pri prehrávaní použiť. Pinnacle Studio ponúka všetky potrebné nástroje na nahrávanie a produkciu výukových videí, tutoriálov, prezentácií a projektov s viacerými kamerami.

Presný strih, prevod a transformácia 360 ° videa.
Pinnacle Studio prekonáva predstavy o tradičnom strihu a ponúka všetko potrebné k transformácii 360 ° videá! Vydajte sa za hranice bežných funkcií pre strih a premeňte svoje 360 ° videá s efektmi Tiny Planet a Rabbit Hole. Preberte kreatívnu kontrolu nad perspektívou a preveďte 360 ° videa na štandardné video alebo je exportujte pre prehrávanie na VR okuliaroch alebo prehrávačoch 360 ° videá! Pinnacle Studio ďalej rozširuje vaše obzory v oblasti strihu videa s možnosťou predviesť 360 ° videa každému obecenstvu vo vašom štýle.

Nahrávajte, strihajte a ovládajte zvuk ako profesionál.
S produktom Pinnacle Studio Ultimate ovládnete zvuk. Môžete prispôsobiť hlasitosť s použitím kľúčových snímok a ľahko používať efekty zosilnenie alebo zoslabenie. Užite si praktickosť nástrojov pre nahrávanie videa zabudovaných do časovej osi pre rýchle pridávanie hlasových komentárov a dialógov ku každému projektu! Môžete ľahko vrstviť zvukovej stopy a použiť ducking k automatickému vyváženie úrovní zvuku, aby vaše primárne stopa zvuku bola počuť jasne a čisto. Vďaka knižnici zvukových efektov a bezplatné hudby ponúka Pinnacle Studio výkon pre úplnú kontrolu nad zvukom.

S ohromujúci knižnicou výučbových materiálov bude učenia hračka.
Knižnica výučbových materiálov produktu Pinnacle Studio vám pomôže vytvárať hneď od začiatku videa vysokej kvality.Střih videa je náročná disciplína a Pinnacle Studio ponúka potrebné prostriedky, vďaka ktorým môžete preskúmať rozhrania a posunúť videá na novú úroveň, až budete pripravení. Rozšírte svoje zručnosti a naučte sa nové techniky s rýchlymi tipy a triky -v písanej forme aj vo forme videa. Klaďte otázky a spojte sa s ďalšími užívateľmi na našich užívateľských fórach. S našou knižnicou prostriedkov na dosah ruky zvládnete všetko -od začiatočníckych strihov po pokročilé techniky. Prehĺbte svoje znalosti, spojte sa s ďalšími používateľmi online a objavte skutočný výkon, presnosť a kontrolu, ktoré ponúka Pinnacle Studio.

Zdieľajte videá naprieč formáty, zariadeniami a obecenstvom.
Prevezmite kontrolu nad exportom videa vďaka podpore všetkých obľúbených formátov súborov a zariadení. Môžete videá priamo nahrať na YouTube alebo Vimeo alebo ich umiestniť na preferovanú sociálnu sieť. Pinnacle Studio rozširuje možnosti v oblasti zdieľania a zahŕňa možnosť tvorby DVD, vďaka ktorej môžete vytvárať vysoko kvalitné disky s použitím prispôsobiteľných ponúk a kapitol. S produktom Pinnacle Studio môžete predviesť svoje videá každému obecenstvu.

Ďalšie informácie nájdete na webe: https://www.pinnaclesys.com/


Parametre